Výkup kníh

 

Ak máte knižky, ktoré by ste nám chceli predať prosím zašlite nám ich zoznam na email: info@divnyjanko.sk . V zozname stačí uviesť meno autora, názov knihy a opis prípadných   poškodení ( najlepšie aj Váš návrh cien ). Prípadne stačí odfotiť knižky priamo v polici (nie každú zlvlášť), tak, aby sme vedeli prečítať názvy na chrbtoch kníh. Nesmiete sa hnevať keď si vyberieme málo, alebo nič. Musíme myslieť ekonomicky, aby sme ako antikvariát prežili a nemôžme nakupovať knihy, ktorých máme veľa a nepredávajú sa. V mailovej správe prosím uveďte v akom meste sa knihy nachádzajú.

Darovanie kníh

 

V   prípade, že nám chcete knihy darovať – nepotrebujeme žiaden zoznam –   radi si vezmeme všetky knihy, ktoré už nechcete. Stačí nás kontaktovať na email: info@divnyjanko.sk a my si pre knihy radi prídeme, ak sa dohodneme na tom, kde si ich   môžeme prevziať. Bohužiaľ, nie všade vieme prísť. Ak nám chcete zaslať   nejaké knižky poštou na vlastné náklady, môžete tak učiniť na adresu :

MAD HOUND, s.r.o.
Dovalovo 22
Liptovský Hrádok 033 01

Ak chcete, aby sme vám za vami darované knihy preplatili poštovné – najskôr nám napíštena email: info@divnyjanko.sk,   aby sme vedeli o aké množstvo kníh ide a aby sme vedeli, že máme čakať balík s dobierkou. Prípadne ak nám chcete knižky do Liptovského Mikuláša doviezť –   informujte nás na email: info@divnyjanko.sk.